ПОСЛУГИ
У процесі роботи ми використовуємо два основні типи монтажу:
- На клеючі суміші — класичний тип монтажу, що застосовується в більшості випадків. Ми використовуємо суміші в залежності від виду каменю та умов, в яких буде знаходитися виріб.
- «Сухий» монтаж — використовується для монтажу на вертикальні поверхні та заключається в зварці металевого каркаса і подальшого кріплення до нього каменю.
Цей тип монтажу має ряд переваг:
- надійний;
- можливість виконання складних конструкцій;
- можливість роботи за будь-яких погодних умов.
Маючи ряд переваг цей спосіб є набагато дорожчий.
МОНТАЖ
ОБРОБКА
Після того як камінь змонтований, ми використовуємо спеціальні засоби по догляду за ним:
- гідрофобізатори не дають пісковику та вапняку поглинати воду;
- кристалізатори надають полірованій поверхні додаткового блиску;
- «мокрий ефект» додає блиску рваним поверхням.
Важливо звертати увагу на спосіб обробки поверхні. Наше підприємство пропонує наступні види:
1) Пиляна — досягається шляхом обробки породи алмазними дисковими пилами. В результаті камінь рівний, але має шорстку поверхню зі слідом обробки абразивним інструментом.
2) Полірована — одна з найпопулярніших видів обробки натурального каменю. Для різних порід застосовуються окремі інструкції та запобіжні заходи щодо проведення полірування, щоб не пошкодити камінь. Один із елементів підготовчого процесу є заповнення пір і тріщин смолою, цементом та ін.
3) Лощена — дана обробка добре демонструє саме малюнок каменю. Вироби оброблені таким чином часто використовують для підлогового покриття або в зовнішньому облицюванні будівель. Результат досягається шляхом використання шліфувальних кругів з напиленням мікрошліф-порошків.
4) Шліфована — утворюється при обробці кам'яних заготовок шліфувальними кругами. Характеризується рівномірною шорсткістю з нерівностями рельєфу до 0,5 мм висотою. Подібну обробку слід використовувати для світлих порід природного каменю з невираженим малюнком.
5) Термообробка — досягається шляхом випалу поверхні каменю, виріб нагрівається до точки плавлення верхніх шарів породи. Ця обробка впливає на виправлення візуальних характеристик каменю та підвищення його стійкості до природних або фізичних ушкоджень.
6) Чищена — поверхня дряпається для додання їй шорсткості. Метод використовується для візуального штучного старіння виробів з м’яких видів мармуру та граніту. Створюється завдяки абразивним (алмазним) щіткам. В результаті виріб має витончену фактуру. Тим й обумовлена популярність цього стилю в оформленні антикварних кам’яних елементів декору.
Вироби такі як підвіконня, сходи, стільниці потребують обов’язкової подальшої обробки торців. Вид полірування залежить саме від типу каменю.
Ми використовуємо 2 основні види полірування для торців:
- алмазний;
- абразивний.